Načítání obsahu...
Kariéra

Kariéra

STROJNÍ ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE

Popis pozice

Hledáme šikovného kolegu/kolegyni, který/která bude mít na starosti opravy a preventivní prohlídky strojů a zařízení, přemístění strojů, ustavení a uvedení do provozu, specifikaci náhradních dílů pro opravy.

Požadujeme

  • vzdělání technického směru - SOU/SŠ
  • aktivní přístup
  • praxi v oboru výhodou
  • svářečský průkaz výhodou
  • zdravotní průkaz v potravinářství výhodou

Nabízíme

  • mzdu + odměny
  • zaměstnanecké slevy na nákup masa a uzenin
  • zvýhodněné  volání i pro členy rodiny
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • ranní směny (jeden týden v měsíci odpolední)
  • nástup ihned/dohodou
  • pracoviště: Jateční 23A, Opava

Chci pracovat pro Bivoj

Níže prosím vyplňte formulář a napište nám. Nezapomeňte připojit životopis. PROSÍME, NA UVEDENÉ TELEFONNÍ ČÍSLO VOLEJTE POUZE V PONDĚLÍ 8:00 - 12:00 hod, V ÚTERÝ 7:00 - 15:30 hod A VE ČTVRTEK 7:00 - 15:30 hod. DĚKUJEME.

Vybraná pozice:

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyberte prosím soubor(y)

Soubor je příliš velký

Nepovolená přípona souboru

Vyplňte prosím pole zpráva

    Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána. Brzy Vás budeme kontaktovat