Načítání obsahu...
Kariéra

Kariéra

MANAŽER/KA KVALITY A BEZPEČNOSTI POTRAVIN

Popis pozice

Budete mít na starost implementaci požadavků IFS, jejich udržování a aktualizaci, kontrolu kvality během výrobního procesu, odpovědnost za systém HACCP atd.

Požadujeme

  • min. SŠ potravinářského směru nebo příbuzného
  • praxe výhodou
  • výhodou znalost norem IFS, HACCP a potravinářské legislativy
  • zdravotní průkaz v potravinářství výhodou
  • organizační a komunikační schopnosti
  • znalost práce s PC - MS Office
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • motivující mzdu
  • zaměstnanecké slevy na nákup výrobků
  • zaměstnavatelem dotované závodní stravování
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
  • zvýhodněné volání i pro členy rodiny
  • možnost příspěvku na volnočasové aktivity
  • nástup srpen/září 2019

Chci pracovat pro Bivoj

Níže prosím vyplňte formulář a napište nám. Nezapomeňte připojit životopis.

Vybraná pozice:

Vyplňte prosím pole jméno

Vyplňte prosím pole telefon

Špatný formát telefonu

Vyplňte prosím pole e-mail

Špatný formát e-mailu

Vyberte prosím soubor(y)

Soubor je příliš velký

Nepovolená přípona souboru

Vyplňte prosím pole zpráva

    Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána. Brzy Vás budeme kontaktovat