Načítání obsahu...
Aktuality

Aktuality

Podzimní grilovačka u Bivoje

Kdo říká, že grilovat se dá jen v létě? Přijďte na podzimní grilovačku a zkuste třeba pečené vepřové koleno s křenem a hořčicí! Zima vám rozhodně nebude.

Kdo říká, že grilovat se dá jen v létě? Přijďte na ???? podzimní grilovačku a zkuste třeba pečené vepřové koleno s křenem a hořčicí! Zima vám rozhodně nebude.
????️ KDY? Od 18. do 21. října, vždy od 10:00
???? KDE? Na Jateční v Opavě
A CO BUDE NA GRILU ❓
???? Vepřové pečené koleno / 139 Kč
Marinované vepřové koleno je připravované 12 hodin metodou sousvide. Podáváme s kváskovým chlebem, křenem a naší hořčicí.
???? Vepřové trhané / 149 Kč
Vepřové, do kterého dáváme srdce. Šťavnatost a příjemnou vůni si zachovává díky vaření metodou sousvide a ingrediencím od profíků z Hanzelka catering, kteří se starají také o jeho konečnou přípravu na ohni.
???? Hovězí burger / 149 Kč
Použité hovězí maso, bourané našimi řezníky, pochází výhradně z českých chovů. Šťavnaté burgery z něj pak tvoří kolegové z Hanzelka catering. Staročeská slanina, kterou vyrábíme klasickou cestou suchého solení a dlouhým uzením na bukovém dřevě, dodává burgeru nezaměnitelnou chuť.
Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

DALŠÍ AKTUALITY

Grilovačka u Bivoje

Grilovačka u Bivoje

Ve spolupráci s Hanzelka catering pro vás chystáme další tradiční grilovačku.

Grilovačka u Bivoje
Grilovačka u Bivoje

Grilovačka u Bivoje

23. - 25. 8. mezi 10. a 17. hodinou pro vás chystáme na Jateční ulici v Opavě grilovačku ve spolupráci s Hanzelka catering.Grilovačka u Bivoje
Grilovačka u Bivoje

Grilovačka u Bivoje

Ve spolupráci s Hanzelka catering pro vás chystáme tradiční grilovačku.

Grilovačka u Bivoje