Načítání obsahu...
Aktuality

Aktuality

Grilovačka u Bivoje

23. - 25. 8. mezi 10. a 17. hodinou pro vás chystáme na Jateční ulici v Opavě grilovačku ve spolupráci s Hanzelka catering.Hovězí burger 189,-
Hovězí maso, bourané našimi řezníky, pochází výhradně z českých chovů. Šťavnaté burgery z něj pak tvoří kolegové z Hanzelka catering. Staročeská slanina, kterou vyrábíme klasickou cestou suchého solení a dlouhým uzením na bukovém dřevě, dodává burgeru nezaměnitelnou chuť.

Hotdog 89,-
Bukovým dřevem uzené a na grilu pečené šťavnaté trampské cigáro s vysokým obsahem masa je ve spojení s vláčným domácím rohlíkem připravovaným podle originální receptury hotové blaho. Jistě neskončíte u jednoho.

Pečené vepřové koleno 189,-
Marinované vepřové koleno je připravované 12 hodin metodou sous-vide. Díky této technice zůstane maso šťavnaté, plné chuti a obzvláště křehké. Podáváme s kváskovým chlebem, křenem a naši hořčicí. Pro pořádné Bivoje bude v nabídce také vychlazený dvanáctistupňový ležák.
Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

DALŠÍ AKTUALITY

Grilovačka u Bivoje

Grilovačka u Bivoje

Ve spolupráci s Hanzelka catering pro vás chystáme další tradiční grilovačku.

Grilovačka u Bivoje
Grilovačka u Bivoje

Grilovačka u Bivoje

Ve spolupráci s Hanzelka catering pro vás chystáme tradiční grilovačku.

Grilovačka u Bivoje
Jarní grilovačka u Bivoje

Jarní grilovačka u Bivoje

Po zimním odpočinku je tradiční grilovačka zpět.Mezi 10. a 17. hodinou pro vás chystáme na Jateční ulici v Opavě jarní grilovačku ve spolupráci s Hanzelka catering.Jarní grilovačka u Bivoje